Koza Karaca Yayın Pazarlama ve Ticaret AŞ Online Satış Sitesi Gizlilik İlkeleridir…

Bu gizlilik ilkeleri Koza Karaca Yayın Pazarlama ve Ticaret AŞ tarafından, Koza Karaca Yayın Pazarlama ve Ticaret  AŞ’nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler KOZA Karaca Yayın Pazarlama ve Ticaret AŞ Online Satış Sitesi “info@heralisveris.com” üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların art arda görülmesinin engellenmesi için “Cookie”lerden yararlanılmaktadır. “Cookie”lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-mail adresi vb.), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir vb.), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası vb.) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, yayın grubumuza bağlı firmalarımızın ürünleri hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiği durumlarda kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler, satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve ayrıca gerek duyulan diğer durumlarda kullanılacaktır ve hiçbir yerde saklanmamaktadır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve kullanıcı profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde toplanmaktadır. Bu bilgiler istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Tarafımızca belirlenen firmalarla paylaşılması durumunda, bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Koza Karaca Yayın Pazarlama ve Ticaret AŞ Online Satış Sitesi diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.